ספרייה בימי קורונה

משעמם לכם בבית ואי אפשר ללכת לספרייה? אז נכון שלא תמצאו כאן את הלהיטים "אהבה בימי קורונה" ו"100 שנים של בידוד" אך בקטגורית הספרים הדיגיטלים או EBooks  בספרייה העירונית, ניתן למצוא כמה עשרות ספרים בעברית (ועשרות אלפי ספרים באנגלית) הניתנים להשאלה מיידית לקריאה בנייד או בטאבלט. כל שעליכם לעשות הוא להצטייד באפליקצייה המתאימה או בשמה החביב "ליבי":

Libby

התקינו את האפליקציה וחברו אותה לחשבון הספרייה שלכם ואז חפשו את הספרים בשפה העברית. ברגע שתצליחו לשאול ספר אחד זה יהיה קל יותר והספרייה כבר תציע לכם ספרים נוספים בעברית. לאחר הורדת הספר למכשיר, הוא זמין לקריאה במשך שלושה שבועות, אחר כך, אם לא תאריכו את ההשאלה, הוא יוחזר אוטומטית לספרייה, פיצ'ר נחמד לשכחנים.

כרגע יש במאגר הצנוע מגוון אקלקטי למדי של ספרים, החל מרומנים ישראלים מקוריים של מירה מגן, סייד קשוע, וורד שנבל ועד מתורגמים כמו "כשניפגש שנית" של קריסטין הרמל, ו"מבוך הרוחות" של קרלוס רואיס סאפון, ויש גם ספרי מתח של הרלן קובן, סדרת "אגדה" לבני הנעורים (סוג של "משחקי הרעב") מבחר נאה של רומנים רומנטיים קלילים ואפילו רומנים אירוטיים, כולל אחד תוצרת כחול-לבן, מוצלח למדי, כך שמעתי, בשם "צוף".

כדאי להזכיר גם את אפליקציית "עברית" Evrit  המאפשרת רכישת ספרים דיגיטליים בעברית. לרגל המצב, מעניקים גם ספרים רבים בחינם וזוהי הזדמנות לנסות את האפליקציה ואת חווית הקריאה בטלפון או בטבלט.

קריאה נעימה!

Seatelon

Seatelon

סיאטלון, המקומון הישראלי של סיאטל והסביבה. במה ליוצרים מקומיים ובעלי עסקים בקהילה וכל המידע על הופעות מעניינות ואירועים קהילתיים בסיאטל והאיזור. צרו קשר והצטרפו לרשימת התפוצה שלנו, זה משתלם.
Seatelon

Latest posts by Seatelon (see all)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

+ 54 = 60