חווית חדר בריחה בלי לצאת מהחדר – BreakInBox

משחק חשיבה בסגנון חדר-בריחה לגילאי 16-120

אתגר חשיבה בסגנון חדר בריחה breakinbox

חווית חדר בריחה בלי לצאת מהבית

ג'וניור שלי מת על חדרי בריחה, תענוג טרנדי וקצת יקר בו סוגרים משתתפים בחדר קטן שכדי לצאת ממנו יש לפצח שלל חידות ואתגרי חשיבה. השילוב של חידות מספרים, אותיות, ציורים, ידע כללי וטריקים מגניבים עם פתיחת מנעולים ודלתות קוסם לילדים ומבוגרים רבים. יש משהו מאוד מספק בקליק של מנעול שנפתח ומגלה פיתרון, וזה בדיוק מה שקורה בקופסאות הבריחה של BreakInBox , אבל בלי לצאת מהחדר או מהבית ובשבריר מן העלות.

מה בקופסא?

החבילה שהגיעה אל ביתנו הכילה קופסא מרובעת, בצבעי אדום ולבן ועליה סימנים שונים ומשונים. הנחתי את הקופסא בנונשלנטיות על השולחן ולא אמרתי כלום. עד מהרה החלו שאלות סקרניות מצד בני הבית. מה זה? מה עושים עם זה? איך פותחים את זה? מה יש בפנים? בעיקר משך את העין המנעול הקטן בעל שלוש הספרות. רגע, רגע, החלו חדי העין שבינינו להגיד, צריך לגלות את הקוד הסודי כדי לפתוח את המנעול! הרגשנו ממש אינשטיין, אך מסתבר שזה היה החלק הקל באתגר.

נתקענו, אפשר רמז?

כדי לפתור את החידות ניתן להשתמש בכל משאב העומד לרשותכם, ואכן ג'וניור לא בזבז זמן וכבר הפעיל את הטלפון והאינטרנט בחיפוש רמזים. לפני שהספקתי להגיד BreakInBox  הוא כבר פיצח את ספרת הקוד הראשונה והיה בדרכו לשנייה והשלישית. בשלישית כבר נכנסתי לעיניינים ואפילו עזרתי קצת. האמת, הייתי קצת סקפטית כשהגענו לרגע המבחן, הכנסת הקוד הסודי למנעול הקטן. כמו שחשבתי, זה לא עובד, אמרתי באכזבה כשהמנעול לא נפתח. אבל ג'וניור לא אמר נואש וניסה את הספרות שוב, ופתאום, בקליק קטן, המנעול נפתח. בהתרגשות פתחנו את הקופסא וגילינו בתוכה קופסא חדשה, יפה אף יותר ועליה חידה חדשה ומנעול חדש. מפלס ההתלהבות עלה פלאים והמשכנו באתגר.

כמו בחדרי הבריחה, החידות מינימליסטיות ומורכבות מסמלים או ציורים שקל להבין, אבל, החידות עצמן לא קלות, וצריך ל"שבור" את הראש, להפעיל דמיון ולחשוב מחוץ לקופסא. אם נתקעים ולא יודעים כיצד להמשיך, ניתן להשתמש באופצית הרמזים באתר של BreakInBox. מה שיפה כאן, שהרמזים נבנים לאט לאט, ונותנים את דחיפת המוטיבציה הרצויה להמשיך ולהתקדם בפתרון בעצמכם. מודה שהשתמשנו ברמזים פעם או פעמיים כדי למנוע תסכולים ועצבים, בכל זאת, ג'וניור הוא בן 10 ויכולת דחיית הסיפוקים שלו, כמו של כל בני דורו, שואפת לאפס…

מתאים במיוחד לחובבי אתגרים וסקרנים מגיל 16 ומעלה, אפשרי גם מגיל צעיר יותר, בתיווך הורי. אחלה מתנה ויופי של פעילות מגבשת למשפחה, לצוות בעבודה או ככה בכיף עם חברים. הקופסאות הן פרי פיתוח ישראלי מקורי, של דודים שלי המוכשרים מהגליל, וכבר זכו לשבחים רבים באתרי משחקים וחידות, למשל כאן. עכשיו לרכישה ומשלוח עד הבית כאן בארה"ב.

BreakInBox

Sponsored ad by Hagit Galatzer

Sponsored ad by Hagit Galatzer

בואו להכיר חברים בקהילה הישראלית שהם גם בעלי עסקים קטנים ומקומיים. למה לנסוע רחוק? הכל נמצא כאן קרוב, עם חיוך ידידותי מסביר פנים ובעברית כמובן.
Come meet members of the Israeli community who are also local business owners. Why search far? Everything is here close to home, with a friendly and welcoming smile
Sponsored ad by Hagit Galatzer

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

− 5 = 2