האם קניית בית או מיחזור משכנתא ישפיעו על מיסי 2017?

שנה טובה! Photo by Pixabay

קנינו בית או מיחזרנו משכנתא ב-2017. האם יש לכך השפעות על המיסים שלנו השנה?

מסביר איל טרופן MLO-874253, יועץ וסוכן משכנתאות מורשה במדינות וושינגטון, אורגון, קליפורניה, וטקסס:

בתור יועץ משכנתאות אני מקבל שאלות כאלו כל הזמן, אבל מנוע מלתת יעוץ בנושאי מיסוי. הדרך הטובה ביותר לדעת היא לפנות ליועץ מס מומחה (יש לנו כמה כאלו בקהילה – ניתן לפנות אלי בפרטי לקבלת המלצות) באותה הזדמנות, רצוי לבדוק עם יועץ פיננסי את אסטרטגיית ההשקעות, החסכון, והחזרי ההלוואות שלכם (כולל הכדאיות והיכולת שלכם להרחיב או להתחיל להשקיע בנדל"ן ו\או שינוי בקצב בו אתם משלמים את המשכנתא שלכם).

אם קיבלתם משכנתא חדשה בשנת 2017, חשוב להעביר ליועץ המס שלכם העתק של מסמכי הסגירה; ה- Closing Disclosure ו\או ה- Final Settlement Statement – יש סיכוי טוב שחלק מעלויות הסגירה והנקודות ששילמתם יתנו לכם זיכוי מס כלשהו. המסמכים הללו כלולים בחבילה שקיבלתם מ-Escrow, והם או סוכן המשכנתאות שלכם ישמחו לשלוח לכם העתקים אם אתם לא מוצאים אותם.

אגב, הרפורמה החדשה במיסוי כנראה לא תשפיע על החזרי המס של 2017 אלא רק על ההחזר בשנה הבאה…

בינתיים, הרשו לי לאחל לכם שנה מלאה בהצלחות, שגשוג, בריאות, אושר, ועושר!

 

אם יש לכם שאלות נוספות לגבי קבלת אישור חתם מראש, או בנושאים אחרים הקשורים למימון נדל"ן ומשכנתאות, פנו אלי ואשמח לפרסם תשובות. ניתן גם לקבל יעוץ דיסקרטי, חינם וללא התחייבות.  mortgage@tropens.com טלפון: (425) 922-1055. מחשבון משכנתא חינם ל-iPhone ואנדרואיד: https://mtgpro.co/xmd49  

איל טרופן

איל טרופן

תושב רדמונד וושינגטון, לשעבר תל-אביב. בוגר תואר בפיסיקה מהטכניון, ותואר שני בתעשייה וניהול מאוניברסיטת ניו-יורק. לאחר שנים כמנהל פרוייקטים בכיר בהיי טק, שינה איל כיוון, והוסמך כיועץ וסוכן משכנתאות מורשה במדינות וושינגטון, אורגון, קליפורניה, וטקסס (MLO-874253). f. כיום, איל מוצא סיפוק רב בעזרה לחברי הקהילה בקניית הנכסים הגדולים, היקרים, והמשמעותיים ביותר לעתיד משפחתם.
איל טרופן

Latest posts by איל טרופן (see all)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

+ 68 = 69