הכל שאלות מאת אליה בן נון

כשהראש תקוע, כנראה גם אתה Photo by Pixabay

הכל שאלות, שאלות, שאלות ובלחץ של הראש שלי אין בכלל תשובות. כל החוטים מלאים בזיכרונות ואמירות ומיליון ואחד סיפורים שלעולם לא אוכל לשכוח. אבל כרגע, כרגע, הם צריכים להישאר שנייה בצד.

אני צריכה לרשום את המאמר הזה בהיסטוריה, ולא מסוגלת לחשוב על חמש המילים הבאות כבר שבוע. השקעתי שעות, ישבתי, חשבתי, אבל כשהראש תקוע, כנראה גם אתה. כל מה שאני יכולה לחשוב עליו זה אנשים, ועבודה וכמה שאני צריכה כבר לסיים את המאמר הזה. באמת שחייבת, אבל לא יכולה.

אני ניגשת למחשב ומולי יש מסך קורן וכל מה שעלה לי בראש לפני, לגמרי נעלם. אני לא מצליחה לנסח עם האנגלית השבורה שלי את מה שאני רוצה בכלל לומר – כל משפט, כל מילה, יוצאים בלגן.

לוקחת קפה, להפעיל קצת את מיצי המוח, אבל במקום להעיר את החלק שלומד היסטוריה, זה מעורר את החלק שעושה זומבה. אני יושבת בכיסא, הרגל קופצת וקופצת, ומסתובבת, היא ממש יכלה להיות רקדנית זומבה מקצועית אבל כרגע, כרגע יושבים ולומדים.

אני זוכרת שנים שבהן הייתי "טופ אוף מיי קלאס" כמו שקוראים לזה פה. תמיד ראשונה לסיים עבודה, תמיד עם הציון היפה הזה, העגול. ופה, פה אני תלמידה קשה, תלמידה חסרה.

הלימודים כבר לא נותנים לי את אותו המקום כמו פעם – הרבה יותר מעניין ללכת למקום בו אני מצליחה. אבל אני מתעקשת, כי בלי ציונים טובים אין עתיד. אבל איך אפשר להכריח את עצמך לתת את הכל במקום בו אתה מרגיש נכשל?

 אליה בן נון, בת 16 הגיעה לרדמונד מצורן: "לפני חצי שנה עברתי מישראל לאיזור סיאטל עם המשפחה. קשה לי להאמין שהמעבר היה לפני זמן קצר כל כך. הקיץ הזה חזרתי לישראל לביקור והבנתי כמה שהמעבר שינה ופיתח אותי. עדיין טיפה שוקיסטית, אבל עושה לי בית פה."

Seatelon

Seatelon

סיאטלון, המקומון הישראלי של סיאטל והסביבה. במה ליוצרים מקומיים ובעלי עסקים בקהילה וכל המידע על הופעות מעניינות ואירועים קהילתיים בסיאטל והאיזור. צרו קשר והצטרפו לרשימת התפוצה שלנו, זה משתלם.
Seatelon

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

54 − 44 =