תוחלת החיים של אהבה מאת ינץ לוי

במשחק הרולטה הקרוי חיים, כל אחד מגריל מספר אחר. אחד זוכה, שני מפסיד, אחד חושב שזכה, אחר חושב שהפסיד ובעצם זכה. ההגרלה נערכת בכל יום מחדש. זכית אתמול? אולי תזכה גם היום ואולי תפסיד את הכל בהינף יד.

אח של מיכאל, לביא, היה תמיד האח המוצלח של המשפחה. מוצלח בבית הספר, מוצלח אצל הבנות, חכם, מצחיק וכמובן יפה תואר. וכל זאת במשפחה של שישה אחים ואחיות, כולם דברנים, דעתניים ומוכשרים. המסלול להצלחה וקצונה בצבא נקטע באחת כשבדיקה שגרתית מגלה בגופו מחלה חשוכת מרפא.

זוהי לא המכה הראשונה שניחתת על המשפחה, שמתמודדת גם עם אב שמצוי בשלבים מתקדמים של שיטיון (סניליות) וזאת גם לא תהיה המכה האחרונה. מיכאל, האח האמצעי, שמספר את סיפור משפחתו התומכת, עושה זאת ברגישות דקת אבחנה, ששואבת את הקורא לתוך הסיפור העצוב כבר מן הדף הראשון. למרבה הצער, מדובר בסיפור אמיתי.

זהו סיפורו האוטוביוגרפי, האישי, והמשפחתי של הכותב והיוצר ינץ לוי, מחזאי, תסריטאי, מנחה טלויזיה ועוד שלל תארים וכישורים. לוי גם חתום על סדרת ספרי הילדים רבי-המכר "הרפתקאותיו של דוד אריה", שזכתה להצלחה בארץ ובעולם. לוי חושף בסיפור את בני משפחתו, סודותיהם וכאבם בצורה כנה, לפעמים מצחיקה, ובעיקר נוגעת ללב ויוצרת הזדהות.

להשאלת הספר מהספריה, לחצו כאן.

 

 

Seatelon

Seatelon

סיאטלון, המקומון הישראלי של סיאטל והסביבה. במה ליוצרים מקומיים ובעלי עסקים בקהילה וכל המידע על הופעות מעניינות ואירועים קהילתיים בסיאטל והאיזור. צרו קשר והצטרפו לרשימת התפוצה שלנו, זה משתלם.
Seatelon

Latest posts by Seatelon (see all)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

+ 62 = 71