רגעים מארועי חודש יוני

רגע של עברית על המים Photo by Dana Berenson

בחודש יוני יצאנו לטיול במסגרת יוזמת "קח מקל, קח תרמיל".

טיול בחיק הטבע המתפרץ באזורנו וגם ערך מוסף של פעילות חוויתית ישראלית? שתי ציפורים במכה אחת, וגם צבי מים, שפיריות, אנפות ועוד בעלי חיים. לטיול הראשון בסדרת הטיולים החוויתיים הגיעו עשרות ילדים בגילאי בית הספר היסודי והוריהם. מזג האויר היה מושלם, לאורך המסלול הירוק נערכו הפעלות ומשחקים בסימן סמלים, מנהגים ומסורת. שני טיולים נוספים מתוכננים בהמשך הקיץ, וכדאי להירשם מראש. הטיולים אורגנו ע"י צוות מתנדבות ומתנדבים והינם ללא תשלום.

Photo by Dana Berenson

 

Photo by Dana Berenson

 

בסוף החודש נערך בסיאטל מצעד הגאווה של קהילת הלהט"ב, זהו המצעד השלישי בגודלו בארה"ב עם מאות אלפי צועדים. במסגרת הביתנים הרבים שחיכו לצועדים בסוף המסלול, בסיאטל סנטר היה גם הביתן הישראלי בחסות הקונסוליה הישראלית בסן פרנסיסקו ובשיתוף פעולה של שלושה ארגונים בולטים באיזור: IAC סיאטל, קמפ סלומון שכטר ו- Stand With Us. מתנדבים מסבירי פנים חילקו הפתעות ומתנות לצלילי דאנס ישראלי וסיפרו בגאווה על מצעד הגאווה הישראלי שהתרחש רק שבועיים קודם.

 

השתתפתם באירוע קהילתי ונהנתם? שתפו אותנו! שלחו לנו תמונות מרגשות או מילה טובה למארגנים

מידע נוסף על כל ארועי החודש הבאים עלינו לטובה, בלוח האירועים של הסיאטלון

Seatelon

Seatelon

סיאטלון, המקומון הישראלי של סיאטל והסביבה. במה ליוצרים מקומיים ובעלי עסקים בקהילה וכל המידע על הופעות מעניינות ואירועים קהילתיים בסיאטל והאיזור. צרו קשר והצטרפו לרשימת התפוצה שלנו, זה משתלם.
Seatelon

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

+ 57 = 60