קח מקל, קח תרמיל – טיולי חוויה והעשרה ישראלית באיזור סיאטל

טיול בחיק הטבע המתפרץ באזורנו וגם ערך מוסף של פעילות חוויתית ישראלית? שתי ציפורים במכה אחת, וגם צבי מים, שפיריות, אנפות ועוד בעלי חיים. נתקו את הילדים (וגם את עצמכם) מהחשמל והמסכים וצאו אל השמש והאויר הצח. הכל כבר מאורגן, מסלול לא ארוך מדי, קרוב לבית, פעילות מעניינת וחברים. כל מה שנשאר לעשות זה להכין כמה סנדביצ'ים, בקבוק מים, כובע ולהגיע.

לדור ההורים (זה אנחנו, חבר'ה) השיר "קח מקל, קח תרמיל" והתמונה שמופיעה כאן אינם מצריכים הסברים. "שרוליק" של דוש, סמל הצבר הישראלי, ציוני, חלוצי ומתהדר בחולצת חאקי וכובע טמבל. מתוך כל התיאור הזה סביר להניח שילדנו שגדלו כאן ידעו רק מה זה "טמבל"…

דנה ברנזון, צלמת מוכשרת וגם פעילה קהילתית חרוצה, סיימה לאחרונה את המחזור הראשון של תוכנית גוונים של ה- IAC וחשבה לעצמה, למה לא לשלב קצת תוכן וטבע ועל הדרך גם להעסיק קצת את הילדים בחופשת הקיץ? תוך מספר ימים גייסה דנה צוות מתנדבות ומתנדבים שגיבשו את הקונספט – טיולים קצרים להורים וילדים עם פעילות העשרה מובנית שקשורה לישראל: סמלי תרבות, מנהגים, מסורת ועוד.

שלושה מפגשים יתרחשו במהלך הקיץ, כולם בימי שלישי בבוקר, אפשר להגיע למפגש אחד, שניים או כל השלושה, הרי זה משובח. הפעילות תיערך באנגלית ובעברית והינה ללא תשלום. קהל היעד הוא ילדי ביה"ס היסודי אך כולם מוזמנים. כל הילדים יקבלו שי צנוע ותעודת השתתפות. ההורים משתתפים בטיול כמובן, ואם תהיה היענות חיובית אולי יהיו גם תוכניות להמשך.

איך הקהילה יכולה לעזור למיזם?

לבוא בהמוניכם כמובן! כדי לא לשכוח את התאריך ולעזור למארגנים לדעת לכמה ילדים לצפות, כדאי להקליק על האירוע בפייסבוק. לא לשכוח להגיע עם הרבה מצב רוח טוב ולזכור שזוהי יוזמה קהילתית-התנדבותית בהפקת חברי הקהילה שלנו. למי שרוצה לעזור בארגון, אפשר גם להצטרף לצוות הווי וטיול: דנה ברנזון, דקלה רפלוביץ, ליאת רגולר, לימור אוסלנדר, מאיה חן, מאיה שקד ומורן מירום.

הוסיפו את האירוע ללוח השנה שלכם עכשיו ולהתראות בטיול הראשון שיתרחש ב 6.27 ב:

Mercer Slough Nature Park

עוד על המסלול ניתן לקרוא במדור הטיולים של הסיאטלון

הרשמו גם לטיול השני בסדרה  – 7.25

הרשמו גם לטיול השלישי בסדרה – 8.22

Seatelon

Seatelon

סיאטלון, המקומון הישראלי של סיאטל והסביבה. במה ליוצרים מקומיים ובעלי עסקים בקהילה וכל המידע על הופעות מעניינות ואירועים קהילתיים בסיאטל והאיזור. צרו קשר והצטרפו לרשימת התפוצה שלנו, זה משתלם.
Seatelon

One comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

99 − = 89