ג'ורדן ריבר הובלות

Photo by Sharon Joseph

באפרוריות המעוננת שלנו, המשאיות הצהובות של ג'ורדן ריבר הן כתם צבע צהוב, בהיר ומרענן, כמו קרן שמש ביום סגריר. ניתן לראות אותן בכבישים המהירים באיזור, בדרכן לאורגון, קליפורניה, ווירג'יניה או כל מדינה אחרת בארה"ב, כשהן מלאות בחיים שלמים של אנשים שעוברים ממקום למקום בדרכם להתחלה חדשה.

בעלי החברה, שרון יוסף, ושותפו קובי ברכה, הגיעו לארה"ב בשנות ה-90, לטיול הגדול של אחרי הצבא ומשם היישר לעבודה במובינג, חברות ההובלה הישראליות, שהיו אז תחנת חובה לכל יוצא יחידה קרבית שהגיע לארה"ב. תחום המובינג סבל בעבר משם בעייתי. "לצערי, אני שומע סיפורים גם היום. זה מוציא שם רע לכל הענף אבל מצד שני מחייב אותנו לאיכות גבוהה יותר ולעבודה מסודרת מא' ועד ת'" מספר שרון.

שרון מאמין באיכות ללא פשרות "כשהחלטנו לפתוח חברה עצמאית ידענו ששרות הלקוחות יעמוד תמיד במרכז. אין קיצורי דרך, נעשה הכל בשביל לקוח מרוצה." החברה מנוהלת באווירה משפחתית עם משמעת צבאית. מקפידים על סדר וניקיון, חולצות מסודרות עם לוגו החברה וגם יחס אבהי לעובדים. העובדים מצדם, רואים בחברה בית. בתחום שמאופיין בתחלופת עובדים רבה, תמצאו בג'ורדן ריבר נהגים ועובדים מקצועיים עם וותק של שנים. אפילו עובדי הקיץ הזמניים שמגיעים מרומניה וליטא לתגבר את העונה הבוערת, חוזרים מדי שנה. במוצאי שבת פותחים את הגריל ועושים על האש עד השעות המאוחרות.

אין הובלה קטנה או גדולה מדי עבור ג'ורדן ריבר. החל מהובלות מקומיות באיזור סיאטל, לונג-דיסטנס לכל מקום בארצות הברית ובקנדה וכלה ברילוקיישן לישראל או לכל מקום אחר בעולם. לחברה שני סניפים בקירקלנד ובפורטלנד וצי של יותר מ-30 משאיות בגדלים שונים. ג'ורדן ריבר משמשת גם כקבלן משנה של חברות גדולות יותר שסומכות על היכולות והאמינות שלה. נהלים מתקדמים כמו רישום תכולה (אינבנטורי) אלקטרוני ומספרי טראקינג למעקב אחרי מיקום המשאית בדרכים, מאפשרים ניהול מדוייק וגישה מהירה לנתונים. הנהגים שומרים על קשר רציף עם הלקוח, והם זמינים בטלפון, בווצאפ ואפילו בטוויטר. בעתיד יפתח אולי סניף נוסף בחוף המזרחי ויש גם מחשבות על התרחבות לתחום האיחסון המסחרי.

את חותמת האיכות האולטימטיבית קיבלה ג'ורדן ריבר כבר לפני מספר שנים. משרד ההגנה האמריקאי פתח מכרז לחברות הובלה, אליו נגשו כ-800 חברות מכל רחבי ארצות הברית. מתוך ה-800 התקבלו רק 50 לשלב המיונים הראשון ומתוכן עברו לשלב הסופי רק 12 חברות. ג'ורדן ריבר הייתה אחת מ-7 הפיינליסטיות שהצטרפו לבסוף למועדון היוקרתי והמבוקש של חברות המורשות לעבוד מול הצבא האמריקאי. לצבא יש דרישות מחמירות ותקנים מחייבים שנבדקים מחדש בכל שנה. בנוסף, אנשי הצבא ממלאים סקרי שביעות רצון בקביעות ומדרגים את רמת השירות שקיבלו. ג'ורדן ריבר מקבלת את הדירוג "טיר 1", הגבוה ביותר, כבר מספר שנים ברציפות.

Photo by Sharon Joseph

"זה לא פשוט, זה האתגר וזה היופי שבעבודה" אומר שרון. שרון הכיר כבר מזמן בעובדה שהמנטליות הישראלית הישירה והעוקצנית לא תמיד עוברת טוב בעבודה מול לקוחות אמריקאיים. את העבודה הישירה מול הלקוחות הוא משאיר לצוות המקצועי, המקומי, ומתרכז בניהול. שרון אוהב את מה שהוא עושה ואפילו מתגעגע לימי המובינג של צעירותו. מדי פעם הוא יוצא לשטח, נותן יד לעובדים, מעמיס על המשאית, ויוצא לתת הערכות מחיר. סוד כמוס ששרון מגלה רק לנו, לקוחות ישראלים זוכים ליחס אחמ"י מיוחד שכולל הנחות והטבות בלעדיות כמו ארגזים ללא תשלום. למעוניינים, יש גם שרותי אריזה וסידור, כדאי במיוחד למי שלחוץ בזמן.

בכניסה למשרדים ארון זכוכית גדול שמאכלס תעודות הוקרה והצטיינות שונות. במרכז הויטרינה מושך את העין שופר מרשים, מעוטר בריקועי כסף. השופר, מעשה ידי אמן מקומי, נרכש כתרומה לסניף חב"ד המקומי. ג'ורדן ריבר משמשת גם כספונסר ראשי לנבחרת הריקוד של קירקלנד. חברתו של אחד העובדים עבדה שם פעם כמדריכה ועד היום ממשיכים את המסורת. כמו כן, תומכים בקבוצות הספורט של התיכונים המקומיים ברדמונד וקירקלנד ועושים הובלות בהתנדבות כשצריך. שרון מסרב להרחיב את הדיבור בנושא עזרה ותרומה לקהילה ורק חותם "אנחנו חלק מהקהילה ועושים מה שאפשר".

"ג'ורדן ריבר" מה מקור השם והלוגו הצהוב?

למרות הקונוטציה המיידית לנהר הירדן ולארץ ישראל, מקור השם הוא דווקא בשמה של אחת מבנותיו של שרון, ירדן. לקוחות מכל הדתות והלאומים מתחברים לשם, והחברה שמחה לשרת את כולם. והצבע הצהוב החזק? "מכבי נתניה כמובן!" אומר שרון ומראה בגאווה את משרדו שמאכלס את חולצת הקבוצה הצהובה וכדורי-רגל, כולם ממוסגרים וחתומים ע"י חברי הקבוצה הנערצת. "כרגע הם בליגה לאומית, אבל עולים ליגה עוד מעט". אז שיהיה בהצלחה!

הטיפים של ג'ורדן ריבר למעבר קל וחלק

לא לחכות לרגע האחרון – מעבר דירה הוא ארוע גדול שעשוי להיות מלחיץ ואמוציונלי, מעבר קל מצריך תכנון והכנה. התחילו בהערכת המחיר, האסטימייט. ההערכה ניתנת בחינם ומאפשרת לכם לדעת מראש סדר גודל של מחיר. אסטימייטור טוב מסוגל לתת הערכה כמעט מדוייקת ויש גם מחיר תקרה. עשיתם סקר שוק ואתם מרוצים מהמחיר? קבעו מועד עם חברת ההובלות בהקדם האפשרי.

סיימו לארוז בזמן – השארת פריטים לא ארוזים יוצרת בלגן, מפריעה למעבר בבית וגוזלת זמן מהמובילים, זמן עליו אתם משלמים. על כל הפריטים להיות ארוזים היטב בארגזים שטוחים, בלי בליטות וגבנונים שמפריעים לסידור במשאית או במכולה ומבזבזבים מקום. אין לכם זמן לארוז? שאלו על שרותי אריזה (ויש גם פריקה וסידור!), צוות מקצוען אורז בית שלם במספר שעות.

סמנו היטב את הארגזים – כדאי לרשום בכתב גדול וברור את תכולתו של כל ארגז ולאיזה חדר הוא שייך בבית החדש. הדבר יאפשר למובילים להניח את הארגז בדיוק במקום המיועד לו ולחסוך לכם סחיבות וחיפושים מיותרים. בחברת ההובלות ניתן להשיג גם סרטי הדבקה (טייפ) צבעוניים, צהוב למטבח, כחול לאמבטיות וכו', פשוט סגרו את הארגז בטייפ המתאים ואתם מסודרים.

מיקום בבית החדש – תכננו מראש ודעו לאן הולך כל רהיט בבית החדש. הוראות מדויקות למובילים יחסכו לכם זמן וכסף.

תקשורת – שמרו על קשר רציף עם חברת ההובלות. הדבר חשוב בעיקר ברילוקיישן שמצריך תיאומים רבים מול רשויות המכס, הנמלים וכדומה. מנהלי המכירות והלוגיסטיקה עומדים לשרותכם לכל שאלה ובעיה. אל תניחו הנחות, שאלו שאלות.

והעיקר, שיהיה בשעה טובה בבית החדש!

Jordan River Moving and Storage

1-877-611-0808

שילוב מנצח Photo by Matt Campbell photography

 

Sponsored ad by Hagit Galatzer

Sponsored ad by Hagit Galatzer

בואו להכיר חברים בקהילה הישראלית שהם גם בעלי עסקים קטנים ומקומיים. למה לנסוע רחוק? הכל נמצא כאן קרוב, עם חיוך ידידותי מסביר פנים ובעברית כמובן.
Come meet members of the Israeli community who are also local business owners. Why search far? Everything is here close to home, with a friendly and welcoming smile
Sponsored ad by Hagit Galatzer

One comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

96 − 91 =