מי רוצה לגור בבית הלבן

white-house

עכשיו במבצע Photo by Pixabay

ברוכים הבאים למדור חדש – לעת עתה בלי שם. כאן אתם נכנסים לתמונה, אני אסביר במה יעסוק המדור ואתם תעלו שמות מקוריים מתאימים (בעברית כמובן)

יש לכם עד 8 בערב יום שישי ה 16 לדצמבר לשלוח לי אימייל עם ההצעה שלכם. מבין כל שולחי ההצעות יוגרל כרטיס שי בשווי $100 – גם אם השם שהצעתם לא נבחר.

אז במה יעסוק המדור החדש?

בכל הקשור בנושא הבית והנדל״ן. הנה כמה דוגמאות: שיפוצים – לפני ואחרי, ראיונות עם אנשי מקצוע, תשובות לשאלות שלכם, סיפורים מצחיקים, תמונות שאי אפשר להחליפן במילים, הבדלי תרבויות בכל הקשור לקנית ומכירת נדל"ן, פאנג שוואיי, סטטיסטיקה מעודכנת על השוק המקומי ועוד נושאים רבים.

לרגל הבחירות והנשיא הנכנס שלנו, אספר לכם על הבית הלבן שעומד כרגע למכירה. טוב, לא הבית הלבן האמיתי אלא חיקוי מעולה שלו, במקלין, וירג׳יניה. הבית הלבן הזה יכול להיות שלכם תמורת 3.9 מליון דולר בלבד וזאת למרות שהוא רק חמישית מגודלו של הבית הלבן המקורי. זה אומר משכנתא של $16,667 לחודש, שכוללת מיסים, ביטוח ומקדמה של 20% בסך $780,000 לשלושים שנה, בריבית קבועה של 3.4%. תוכלו לקרוא יותר פרטים על מכירת הבית הלבן כאן.

מחכה לשמוע את הצעותיכם היצירתיות (שלחו לי אימייל) ומתרגשת לקראת הכתבה הבאה.

מירב

 

Meirav Yaaran

Meirav Yaaran

מירב יערן, נולדה בישראל, גדלה בדרום אפריקה. חזרה לארץ בגיל 24, פגשה את ספי ומשם עברו לדאלאס, טקסס, שם נולדו שלושה בנים מקסימים. ‏אחרי ‏קריירה בהוראה ובהתרמת כספים עבור הקהילה היהודית, עוסקת כעת בשוק הנדל״ן המקומי, כאן בסיאטל. אוהבת לבשל, להתנדב בקהילה וכשיש מסיבה - היא שם!
Meirav Yaaran

Latest posts by Meirav Yaaran (see all)

4 comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

+ 8 = 10