נייסגיא מקומי: תרבות רבותי!

culture12

תרבות בסיאטל והסביבה, Photo by Pixabay

מי לא אוהב לצחוק? הופעת סטנד-אפ היא אופציה נהדרת לצחוקים רבים וסטנדאפיסטים מפורסמים מגיעים לסיאטל מדי פעם. בקרוב יגיעו ג'רי סיינפלד האגדי ולואי סי קיי, אך נסו להשיג כרטיס להופעה, גם אם תצליחו, מחיר הכרטיס עשוי למחוק את החיוך מעל פניכם…

לפיכך, החלטתי להמליץ על מועדוני הסטנד-אפ המקומיים. אני מכיר ומחבב את הקומדי קלאב בעיר טאקומה, מעט דרומית מסיאטל. עכשיו בוודאי תעצרו את הקריאה ותגידו – אוי, נורא רחוק לי, אך התמורה עשויה להצדיק את הנסיעה, ויש גם מקומות דומים באיזור האיסטסייד, כמו מועדון הפרלור בבלוויו.

נראה כי הרבה ידוענים אמריקאיים מהעשורים האחרונים מחליטים להפוך לקומיקאים באופן זמני או קבוע. אולי כי הם לא מקבלים יותר תפקידי מפתח בהוליווד? בכל מקרה, זה עובד להם! במועדונים המקומיים ניתן למצוא הופעות של הרבה ידוענים, חלקם מוכרים יותר מאחרים, במחירים של 15 עד 25 דולרים בלבד. כמובן שרצוי לקנות כרטיסים מראש. בארועים אלה בדרך כלל דורשים קנייה של לפחות שני אייטמים (למשל, שתייה ואוכל). הסיבה היא שהמועדון לא מרוויח ממכירת הכרטיסים, רק ממכירת המזון והמשקאות וכל סכום מכירת הכרטיסים הולך לכיסו הפרטי של הקומיקאי. בנוסף, ישנם ארועי מיקרופון פתוח לקומיקאים מתחילים מהקהל, ערבי נשים וסטודנטים, חלקם אף בחינם. כמו כן, חלק מההזמנות להופעות הינן חינמיות למי שישאיר את פרטיו (שם, אימייל ותאריך לידה) על הכרטיסים המונחים על השולחן. ויש גם הגרלות ומתנות למי שיציין את יום הולדתו.

guy

גיא וג'יימי קנדי, כוכב הסרטים "הצעקה", "הצעקה 2" ו"הצעקה 3"

אז אם אחרי בדיקת האתר ולוח הזמנים של המועדון, תמצאו איזה שחקן/קומיקאי אהוב מסרט קומדיה הזכור מימי נעורינו, חבל לפספס הזדמנות לראותם. בתור בונוס, בתום ההופעה תזכו להצטלם איתם, לרכוש חולצות, מופעים וסרטי די.וי.די הכוללים אף חתימה אישית. אה, ועוד טיפ קטן, אם אין ברצונכם להיות חלק פעיל מהמופע, הימנעו מלשבת קרוב לבמה, אך שווה לנסות, מי יודע, אולי תהנו מכך. בכל מקרה, תהנו, תצחקו ושתהיה לכולנו שנה טובה ומדהימה.

Tacoma Comedy Club

Parlor live Comedy Club, Bellevue

 

 

Guy Nesher

Guy Nesher

גיא נשר, כתב התרבות שלנו בעיר הבירה של וושינגטון, אולימפיה. מורה לתקשורת וספרות. בעבר גם שדרן, מפיק ועורך רדיו בתחנת הרדיו של מכללת אורנים לחינוך בקריית טבעון. נשוי באושר וחובב סרטים ומוסיקה מכל הסוגים.
Guy Nesher

Latest posts by Guy Nesher (see all)

One comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

2 + 5 =