סופשבוע רגוע

כתבה: חגית גלצר

muffin

יש את זה ביותר פחממתי? Photo by Pixabay

תחילתו של הקיץ היא גם תחילתה של עונת החופשות, אכן אין כמו סופשבוע במלון נחמד בעיר או מדינה אחרת לשינוי אווירה, רענון והתחדשות.
הלילה הראשון במלון הוא לילה של הסתגלות, למיטה ולכרית הזרה, לרעשי המזגן ואם אתם ברי מזל ומוקמתם ליד המעלית אז גם תוכלו לדעת מתי כולם חוזרים. זאת באמת חוצפה לחזור מאוחר למלון ולהרעיש בכניסה לחדר. הרי שאנו חוזרים מאוחר אנחנו ממש צועקים על הילדים כדי שיהיו בשקט ומשתדלים לטרוק את הדלת בעדינות המירבית… טיפת התחשבות ונימוס…

ארוחת הבוקר העשירה כוללת את השילוש הקדוש וואפל-מאפין-בייגל ומעוררת געגועים עזים לארוחת בוקר ישראלית במלון בארץ. מסוג הארוחות שמספיקות ליומיים וכוללות סלט טרי וחביתה מביצים אמיתיות.
גם הלינה המשותפת עם הילדים היא חוויה מגבשת. מי ידע שהם נוחרים? וגם זזים ומסתובבים במיטה כל הלילה.
הצאצאים מצידם נקשרים מיד למלון ומסרבים לעזוב אותו שכן הוא מספק את כל צרכיהם: ווי-פיי וטלביזיה. לבסוף הם מסכימים לצאת לסיור ומגיבים בקרירות למראה אטרקציות שלא חלמנו שנראה כשהיינו בגילם.
אכן ילדינו הם אנשי העולם הגדול וזוכים לבקר במקומות רחוקים ומעניינים על בסיס קבוע כך שרף העניין אצלם גבוה במיוחד. כמובן שבסוף הם נהנים מאוד, למרות שלא יודו בכך בעד שום הון שבעולם, ואף מתלהבים מדברים שאנו המבוגרים לוקחים כמובן מאליו, כמו למשל הרכבת בטרמינל שדה התעופה…

שתהיה לכולנו חופשה נעימה ובטוחה!

Mizraka_small

אטרקציה בשדה התעופה בדטרויט Photo by Hagit Galatzer

Seatelon

Seatelon

סיאטלון, המקומון הישראלי של סיאטל והסביבה. במה ליוצרים מקומיים ובעלי עסקים בקהילה וכל המידע על הופעות מעניינות ואירועים קהילתיים בסיאטל והאיזור. צרו קשר והצטרפו לרשימת התפוצה שלנו, זה משתלם.
Seatelon

Latest posts by Seatelon (see all)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

33 − 27 =