אני אוהב אותך

כתב: ספי יערן

pupik

שלישיית התאומים

מדי כמה זמן אני מוצא עצמי מפזם שירים ישנים שאינני זוכר מתי שמעתי לראשונה אבל הם התנגנו בבית הורי ומלווים אותי עד היום. המנגינה שלהם לוקחת אותי למקומות מאושרים של ילדות ונעורים וזה תמיד כיף ועצוב גם יחד. כזהו שירם הנהדר של שלישיית התאומים: חנן גולדבלט, אושיק לוי ומורדכי "פופיק" ארנון ,"אני אוהב אותך".

השלישיה פעלה בשנות השישים והוקמה כלהקה מתחרה בגשש החיוור אחרי שחנן גולדבלט סירב להיות הגשש הרביעי (מפתיע, לא?). תוכניות הבידור של הלהקה עם שירים ומערכונים בוימו ע"י יוסי בנאי והיו הצלחה גדולה. השלישייה התפרקה לאחר שכל אחד מחבריה עסק במקביל בקריירה עצמאית; ארנון שיחק במחזמר "קזבלן" ואח"כ חבר לאריק אינשטיין וחבורת לול והשתתף בסרט "שבלול", גולדבלט נסע לארצות הברית (כשחזר אחרי כמה שנים שיחק בתוכנית "קרוסלה" ובדיעבד יודעים גם שעשה פשעים שבעטים ישב בבית האסורים), אושיק לוי עבד על תקליט סולו והפך זמר אהוב בזכות עצמו (יש מצב להקדיש לו מדור). השיר הזה מוקדש לכל אותן דמויות שהשפיעו ועודן משפיעות על חיי. האזנה נעימה:


Seatelon

Seatelon

סיאטלון, המקומון הישראלי של סיאטל והסביבה. במה ליוצרים מקומיים ובעלי עסקים בקהילה וכל המידע על הופעות מעניינות ואירועים קהילתיים בסיאטל והאיזור. צרו קשר והצטרפו לרשימת התפוצה שלנו, זה משתלם.
Seatelon

Latest posts by Seatelon (see all)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

46 − 39 =